Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 8 listopada, 2014 Tytuł artykułu

Mogą poszczycić się znakomitym stażem małżeńskim. Świętują 50. I 60 rocznicę ślubu

Treść artykułu

 

 

 
Małżonkowie obchodzący w tym roku 50. i 60. rocznicę ślubu ponownie złożyli przysięgę w obecności rodzin, przyjaciół i władz miasta. Okazją była ceremonia wręczenia Jubilatom okolicznościowych medali „Za długoletnie pożycie małżeńskie”, przyznanych przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. W jego imieniu przekazał je gospodarz miasta, Burmistrz Brzegu Wojciech Huczyński. Ceremonia miała miejsce w piątek (7 listopada) w Sali Ślubów brzeskiego ratusza.  Jubilaci dostali również listy gratulacyjne od Prezydenta, a Burmistrz Brzegu wręczył kwiaty i poczęstował lampką szampana.
 
Jubileusz 50 rocznicy ślubu obchodzą w tym roku Państwo: Janina i Bronisław Dajewscy, Czesława i Bogdan Derlatka, Teodora i Eugeniusz Diak, Wanda i Józef Kołodyńscy, Maria i Tadeusz Kozłowscy, Maria i Eugeniusz Przybylscy, Janina i Wojciech Wawryk, Krystyna i   Jerzy Gębala, Urszula i Rudolf Grzesiak, Jadwiga i Stefan Jaworscy, Małgorzata i Tomasz Kublik, Danuta i Ryszard Mańka, Irena i Jan Naumowicz, Irena i Józef Ostropolscy, Józefa i Władysław Sobolak, Janina i Eugeniusz Wasylik, Irena i Jan Pietkiewicz.
 
60-lecie pożycia małżeńskiego obchodzą Państwo:   Maria i Zbigniew Kaczmarek, Maria i Henryk Bończak oraz Ewa i Kazimierz Opielowscy.
 
Fot. Piotr Mrówka, Radio Park FM
fot. Roman Baran, BCK

 

Nie zapomnij udostępnić: