Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 28 października, 2014 Tytuł artykułu

Rusza 14. edycja Brzeskiej Ligi Futsalu. Zgłoś drużynę

Treść artykułu

 
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brzegu zaprasza do 14. edycji Brzeskiej Ligi Futsalu (BLF) o Puchar Burmistrza Miasta Brzeg. Liga ta jest rozgrywana w ramach Otwartych Mistrzostw Brzegu.
 
Zgłoszenia do ligi przyjmowane są do 20 listopada pod numerami telefonów: 600 948 813 – Jacek lub 607 081 669 – Mariusz.
 
Start ligi zaplanowany jest na 30 listopada (niedziela). Liga będzie podzielona na 2 poziomy: I liga i II liga. Po sezonie 2013/14 podział lig jest następujący:
I liga: Famel Oława, Błękitni, Dombud Chwalibożyce, Gold Finance, Janów, Grekon Namysłów, Rybnios Rybna i Szydłowice.
II liga: Edelmajster, AR Gaba, Warrior’s, Wiecznie Młodzi, Znajomi Sędziego, Juve oraz nowo zgłoszeni.
Jeśli w zgłoszeniach nastąpią jakieś zmiany lub ktoś z I lub II ligi się nie zgłosi, kapituła turnieju podejmie decyzje co do składu lig.
 
W regulaminie rozgrywek nastąpi kilka zmian. W lidze będą mogli grać zawodnicy od 16 roku życia, niepełnoletni będą musieli okazać pozwolenie na grę od rodziców lub opiekunów prawnych. Nie będą wymagane badania lekarskie, każdy z zawodników będzie musiał podpisać oświadczenie o grze na własną odpowiedzialność. Każdy zespół będzie mógł zgłosić maksymalnie 3 zawodników zgłoszonych do gry w wyższych ligach piłkarskich lub futsalowych (IV liga piłki nożnej lub wyższa i rozgrywki ligowe futsalu).
 
Więcej informacji na stronie www.blf.ligspace.pl.
 
Opr. R. Dzwonek, MOSiR

 

Nie zapomnij udostępnić: