Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 1 października, 2014 Tytuł artykułu

Przedszkolaki ustanowiły Rekord Guinnessa. Nasze maluchy z Publicznego Przedszkola nr 3 też brały udział!

Treść artykułu

 
30 września 2014r. w ramach Akademii Aquafresh dzieci z Przedszkola Publicznego nr3 w Brzegu wzięły udział w ustanowieniu Rekordu Guinnessa   w największej liczbie osób myjących    w tym samym czasie zęby.  W ustanowieniu rekordu wzięło udział  25755  dzieci z całej Polski.                                                         
 
O godzinie 12.00  dzieci oraz pracownicy przedszkola przez dwie minutki dokładnie  szczotkowały ząbki- czemu przyglądały się sympatyczne Pastusie.
 
Nasze przedszkole od kilku lat bierze udział  w Ogólnopolskim Programie Profilaktyki Zdrowotnej „Akademia Aquafresh”.  Program ten koncentruje się na profilaktyce stomatologicznej dzieci   w wieku przedszkolnym. Jej celem jest budowanie i wyrabianie wśród dzieci potrzeby i nawyków dbania   o higienę jamy ustnej, a w konsekwencji zmniejszenie tak poważnego problemu, jakim jest próchnica   u dzieci w Polsce. W ramach Akademii Aquafresh w przedszkolu nauczycielki prowadzą zajęcie edukacyjne, podczas których ulubieńcy dzieci: Lilly, Milky i Billy w formie zabawy uczą, co dziecko w wieku przedszkolnym powinno wiedzieć o higienie jamy ustnej.
 
W Akademii Aquafresh wszystkie przedszkolaki mają zdrowe ząbki!
                                                                                                                                                        Danuta Rudnicka

Nie zapomnij udostępnić: