Oficjalny serwis Urzędu Miasta w Brzegu

Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 7 października, 2014 Tytuł artykułu

Sukces młodego piłkarza z Zespołu Szkół z Oddziałami Sportowymi w Brzegu. Zawodnik BTP Stal Brzeg powołany na konsultację Kadry Polski

Treść artykułu

 

 

 
Robert Wójcik, trener reprezentacji do lat 15, powołał 24 zawodników na konsultację szkoleniową kadry Polski, która odbędzie się w dniach 06-10 października w Ciechanowie. Miło nam donieść, że wśród powołanych na tę konsultacje został młody i utalentowany piłkarz BTP Stali Brzeg Mateusz   Dychus. Mateusz będzie rywalizował o miejsce w kadrze Polski spośród takich m.in. piłkarzy jak: Adrian Stanilewicz (Bayer 04 Leverkusen), Sebastian Jemielity (Lazio Rzym), czy David Konietzny (Schalke 04) a, także z młodych piłkarzy takich klubów jak : Lech Poznań, Jagielonia Białystok, Legia Warszawa, Pogoń Szczecin, Arka Gdynia,  Korona Kielce i innych polskich klubów.
 
Należy zaznaczyć, że Mateusz już z powodzeniem występuje w   rozgrywkach w   Opolskiej Ligi Juniorów Młodszych (kategoria U-17).     Po 5. kolejkach drużyna BTP Stali Brzeg zajmuje w tych rozgrywkach 3-4 miejsce z dorobkiem 9. punktów (bilans bramek 19-7), a Mateusz zdobył już dla swoich barw 4 bramki. Młodemu piłkarzowi składamy serdeczne gratulacje. Należy zaznaczyć, że powołanie Mateusza na konsultację szkoleniową reprezentacji Polski, to sukces nie tylko indywidualny, ale całego klubu BTP Stal Brzeg.
 
Tytus Strzelbicki, fot. arch. BTP Stal Brzeg

 

Nie zapomnij udostępnić: