Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 6 września, 2014 Tytuł artykułu

Wizyta policjanów z IPA w Brzegu (zdjęcia)

Treść artykułu

 

W sobotę 6 września w Brzegu gościli policjanci z IPA, czyli międzynarodowej organizacji policji. Do naszego miasta przyjechali przedstawiciele z kilku europejskich krajów, w tym m.in. z Czech, Niemiec, Węgier. Nasze miasto stało się bazą IPA dzięki działalności opolskich policjantów z IPA, w tym koła w Brzegu, Opolu oraz Nysie.

– Niemal co roku spotykamy się z kolegami ze służb policyjnych w Europie, wybierając jedno miejsce w danym kraju.Omawiamy problemy dotyczące naszej pracy, wymieniamy doświadczenia i służymy sobie pomocą w wielu sprawach związanych z naszą służbą – mówili opolscy policjanci, gospodarze tegorocznego zjazdu IPA.

Gości w ratuszu miejskim przyjęli gospodarze miasta i powiatu Burmistrz Brzegu Wojciech Huczyński oraz Starosta Brzeski Maciej Stefański.

Policjanci mogli zwiedzić sale ratuszowe, w tym m.in. słynną na całą Europę salę rajców.

Zobacz zdjęcia z wizyty policjantów.

Nie zapomnij udostępnić: