Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 7 sierpnia, 2014 Tytuł artykułu

Subregion Brzeski. Pomóż w przygotowaniu strategii i wypełnij ankietę

Treść artykułu

 

 

 
Informujemy, że ruszyły przygotowania do opracowania strategii dla obszaru funkcjonalnego Subregionu Brzeskiego na lata 2014-2020 z perspektywą aż do 2025 roku. W skład Subregionu Brzeskiego wchodzą: Gmina Brzeg, Gmina Lubsza, Gmina Skarbimierz, Gmina Olszanka, dolnośląska Gmina Oława oraz Powiat Brzeski.
 
Chcąc opracować jak najlepszą Strategię, odzwierciedlającą potrzeby mieszkańców oraz pomysły na rozwój Subregionu Brzeskiego, koniecznym jest zebranie opinii od mieszkańców za pośrednictwem specjalnej ankiety. W ten sposób mieszkańcy będą mogli aktywnie włączyć się w tworzenie dokumentu stanowiącego perspektywy rozwojowe dla nas wszystkich, jak i naszych miejsc zamieszania.
 
Dlatego też zwracamy się z uprzejmą prośbą do wszystkich mieszkańców gmin wchodzących w skład Subregionu o wzięcie aktywnego udziału w  tworzeniu strategii poprzez wypełnienie ankiety. Druki ankiet będą dostępne w lokalnych gazetach, na biurze podawczym Urzędu Miasta w Brzegu przy ul. Robotniczej 12 oraz na stronach internetowych: www.brzeg.pl i www.subregionbrzeski.pl.
 
Ankietę (jest anonimowa) prosimy wypełnić do 22 sierpnia 2014 r. i złożyć na biurze podawczym Urzędu Miasta.
 
Serdecznie dziękujemy za pomoc w realizacji przedsięwzięcia

 

Nie zapomnij udostępnić: