Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 31 lipca, 2014 Tytuł artykułu

Wkrótce ruszy remont parkietu hali przy ul. Oławskiej

Treść artykułu

 

 

 
Największy miejski obiekt sportowo-rekreacyjny doczeka się wymiany nawierzchni. Przy okazji konserwacji zostaną poddane też ściany pod trybunami oraz treningowe boisko zapasowe w małej sali.
 
Wykonawca będzie miał osiem tygodni na realizację inwestycji. Dokładna data rozpoczęcia prac będzie jednak znana dopiero po rozstrzygnięciu przetargu. Oferty można składać do 5 sierpnia, a informacje o tym przedsięwzięciu dostępne są na www.bip.brzeg.pl.
 
– Kompleksowo wymieniamy nie tylko parkiet na głównym boisku sportowym hali, ale równocześnie przeprowadzimy konserwację i lakierowanie nawierzchni w małej sali treningowej – wyjaśnia Burmistrz Brzegu Wojciech Huczyński.
 
Dodatkowo na bocznych pasach boiska wzdłuż ciągów komunikacyjnych zostanie ułożona wykładzina. Wyremontowane zostaną też ściany znajdujące się pod trybunami. 
 
– Z konieczności do czasu zakończenia prac hala będzie wyłączona z użytkowania przez gimnazjum oraz kluby sportowe i stowarzyszenia korzystające z tego obiektu – informuje Krzysztof Kulwicki, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, administratora hali.
 
W ramach inwestycji zostaną też zakupione dwie nowe bramki, z których będą korzystać szczypiorniści.
 
 

 

Nie zapomnij udostępnić: