Oficjalny serwis Urzędu Miasta w Brzegu

Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 23 lipca, 2014 Tytuł artykułu

Sektor Rodzinny na meczu Śląska Wrocław. Blisko 80 kibiców z Brzegu wzięło udział w wydarzeniu sportowym! (film)

Treść artykułu

Blisko 80 kibiców uczestniczyło w meczu Śląska Wrocław z Ruchem Chorzów w uruchomionym po raz pierwszy Sektorze Rodzinnym. To dedykowana najmłodszym fanom futbolu inicjatywa zarządu Śląska Wrocław oraz Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Aglomeracji Wrocławskiej, której Gmina Brzeg jest członkiem.

Brzescy kibice chętnie skorzystali z propozycji klubu i wspólnie z blisko 2 tysiącami innych fanów futbolu wypełnili trybunę rodzinną. Opiekunowie wraz z najmłodszymi fanami WKS-u nie wychodzili ze stadionu zawiedzeni. O dobrą atmosferę zadbali zawodnicy wrocławskiej ekipy, którzy zwyciężyli z Ruchem 2:0, jak również przygotowane specjalnie dla dzieci atrakcje.

 

 
 
Burmistrz Brzegu Wojciech Huczyński podkreśla, że bezpłatna możliwość uczestniczenia w meczu w Sektorze Rodzinnym to szczególna atrakcja dla brzeskich najmłodszych kibiców WKS oraz ich opiekunów. Zwłaszcza, że dzięki uczestnictwie Brzegu w SGIP Aglomeracji Wrocławskiej możemy być częścią przedsięwzięć realizowanych na terenie stolicy Dolnego Śląska. To również kolejny, tym razem społeczny efekt, naszego uczestnictwa w tym Stowarzyszeniu. 

 

Nie zapomnij udostępnić: