Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 17 lipca, 2014 Tytuł artykułu

Pomóż w budowie strategii Aglomeracji Wrocławskiej i wypełnij ankietę

Treść artykułu

 

 

 
Gmina Wrocław, którą w projekcie reprezentuje Biuro Rozwoju Wrocławia, odpowiedzialna jest za wyznaczenie założeń wspólnej strategii Aglomeracji Wrocławskiej (Wroc), w której jest Gmina Brzeg (jako członek Aglomeracji),   jako narzędzia służącego wzmocnieniu integracji obszaru aglomeracyjnego pod kątem lokalizacji funkcji mieszkaniowych i centrów usługowych, opracowania planu transportowego, ochrony środowiska i rozwoju rekreacji, lokalizacji usług publicznych oraz kierunkowych inwestycji w Aglomeracji Wrocławskiej (Wroc). W zakresie tego działania BRW ściśle będzie współpracować ze Stowarzyszeniem Gmin i Powiatów Aglomeracji Wrocławskiej.
 
W celu realizacji powyższych działań BRW opracowało ankietę, której celem jest uzyskanie informacji na temat problemów oraz oczekiwań mieszkańców związanych z codziennym  korzystaniem z komunikacji zbiorowej, infrastruktury transportowej, usług  publicznych i komercyjnych oraz  różnorakich form rekreacji. Wyniki ankiety będą bardzo istotne dla odpowiedniego zdiagnozowania obecnej sytuacji oraz wskazania odpowiednich kierunków mających na celu poprawę oferty  w wyżej wymienionych  obszarach.
 
Ankieta jest anonimowa.
 
  Ankieta jest do pobrania na stronie www.brzeg.pl oraz na biurze podawczym Urzędu Miasta w Brzegu, ul. Robotnicza 12, budynek A (parter). Wypełnione druki można przesyłać na adres promocja@brzeg.pl lub składać bezpośrednio na biurze podawczym UM do 8 sierpnia.

 

Nie zapomnij udostępnić: