Oficjalny serwis Urzędu Miasta w Brzegu

Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 14 lipca, 2014 Tytuł artykułu

Darmowe wejściówki na mecz „Śląska” Wrocław z „Ruchem Chorzów”. Sprawdź jak je zdobyć

Treść artykułu

 
W ramach współpracy nawiązanej przez Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Aglomeracji Wrocławskiej (którego członkiem jest Gmina Brzeg) z WKS Śląsk Wrocław SA, istnieje możliwość darmowego wejścia na inaugurujący sezon Ekstraklasy 2014/15, mecz z brązowym medalistą Mistrzostw Polski, Ruchem Chorzów.
 
Spotkanie to odbędzie się w najbliższą niedzielę, 20 lipca o godzinie 18:00  i zainauguruje nowy projekt pod nazwą Trybuna Rodzinna, którego Stowarzyszenie będzie partnerem. Do wejścia na mecz w ramach powyższej promocji uprawnione są dzieci i młodzież do lat 13 włącznie, przy czym na jedną niepełnoletnią osobę może przypadać maksymalnie jeden pełnoletni opiekun, również wchodzący bezpłatnie.
 
Aby uzyskać bezpłatny bilet na ww. mecz, należy do czwartku 17  lipca włącznie wysłać na adres mailowy: promocja@brzeg.pl imię, nazwisko, PESEL każdej osoby spełniającej ww. warunki.
 
Wystawione przez WKS Śląsk darmowe bilety będzie można odebrać w kasach stadionu przy ul. Królewieckiej w dniu spotkania do godziny przed meczem – należy mieć ze sobą dokument tożsamości.
 
Uwaga! Transport na mecz i z powrotem należy zorganizować sobie we własnym zakresie.

Nie zapomnij udostępnić: