Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 2 czerwca, 2014 Tytuł artykułu

Festyn Rodzinny na Dzikim Zachodzie w Publicznym Przedszkolu nr 6. Fotorelacja

Treść artykułu

 

 
FESTYN RODZINNY NA DZIKIM ZACHODZIE
W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM NR 6 W BRZEGU
 
                              Każdego roku świętujemy z dziećmi oraz ich rodzinami Święto Rodziny podczas wyjątkowych festynów. W tym roku 31 maja z powodzeniem odbył się Festyn Rodzinnym na Dzikim Zachodzie. Bawiliśmy się fantastycznie! Impreza rozpoczęła się wesołymi występami dzieciaków – tańcami i piosenkami dla Rodziców. Były konkursy dla wszystkich, którzy przybyli bawić się razem z nami, skoczne tańce i wiele innych atrakcji – masa świetnej zabawy! Podczas festynu dzieci malowały tipi, miały możliwość wymalowania sobie buziek, usiąść przy totemie na tronie Wodza i okiełznać dzikiego rumaka w Indiańskiej Zagrodzie.
                              Podczas trwania imprezy goście zajadali się pysznościami przygotowanymi przez Rodziców oraz grochówką i kiełbaskami z grilla. Pani Agnieszka Olszewska robiła fantastyczne fotografie przedszkolakom i ich bliskim. Dzieciaki przez cały czas delektowały się słodkościami od Państwa Olszewskich – właścicieli Cukierni Paulinka w Brzegu. Niesamowite emocje, nagrody oraz nieocenioną pomoc zapewnili nam: Szkoła Tańca Pani Pauliny Rutowicz,  Coco Dance Center, Pan Jacek Mazurkiewicz,  Szkoła Pływania ”ORKA”,  Uczennice Medycznego Studium Zawodowego w Brzegu,  Brzeskie Stowarzyszenie Chorych na SM  oraz Pani Małgorzata Soroczyńskai Nowoczesna Szkoła Językowa  Progress. Serdecznie dziękujemy Wam za wspieranie naszego przedszkola i owocną współpracę.
                              Na Festyn przybył również Zastępca Burmistrza – Pan Stanisław Kowalczyk, który razem z małymi cowboyami i indianami oddał się pląsom przy muzyce country! To były niezapomniane chwile! Dziękujemy Wam za tak liczne przybycie i wyjątkową wspólną zabawę. Radosne uśmiechy naszych podopiecznych są dla nas najważniejsze!!!
 
Ewelina Antonowicz
fot. Agnieszka Olszewska (zdjęcia od numeru 2 do 7 oraz zdjęcie główne do tekstu)

 

Nie zapomnij udostępnić: