Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 27 czerwca, 2014 Tytuł artykułu

Gala Disco Polo w Brzegu (niedziela 29 czerwca). Zapraszamy!

Treść artykułu

 

 
Każdy, kto lubi muzykę popularną powinien zarezerwować sobie ten termin. Startujemy 29 czerwca o godz. 17 w brzeskim amfiteatrze. Wystarczy zabrać ze sobą dobry humor, bo o zabawę zadbają gwiazdy muzyczne.
 
Na scenie brzeskiego amfiteatru pojawią się zespoły wykonujące Disco Polo, w tym gwiazda imprezy-Bayer Full.
 
– Koncertem muzyki popularnej otwieramy sezon wakacyjny w naszym mieście – Jacek Ochmański, dyrektor Brzeskiego Centrum Kultury zaprasza do odwiedzenia amfiteatru. – Tym razem wybraliśmy muzykę Disco Polo. Za rok być może zorganizujemy wieczór kabaretowy. Chcemy, aby za każdym razem publiczność otrzymywała nową propozycję artystyczną.
 
Wstęp na galę Disco Polo jest płatny. Bilety w cenie 5 zł od osoby można już kupować w Punkcie Informacji Turystycznej (rynek-ratusz). Wejściówki będą sprzedawane również w dniu koncertu przed wejściem do amfiteatru.
 
 
Natomiast 21 czerwca (w weekend poprzedzający Galę Disco Polo) na Marinie zaplanowano festyn pod nazwą „Opolski folklor w Księstwie Brzeskim. Folklor nie jedno ma imię”, w ramach projektu Brzeski Serial Turystyczny. W tym odcinku będziemy promować brzeską i opolską tradycyjną kulturę ludową i folklor. Na scenie zobaczymy i usłyszymy opolskie zespoły folklorystyczne. Gośćmi wydarzenia będą artyści z ośrodków kultury w Tułowicach, Popielowie i Wołczynie. Zaplanowano również warsztaty rzemiosła tradycyjnego.
 
Dodajmy, że gala Disco Polo to nie jedyne wydarzenie muzyczne, które tego lata zaplanowano w amfiteatrze. Otóż 23 sierpnia odbędzie się druga edycja festiwalu Music Camp, podczas którego królować będzie muzyka rap, pop oraz rock. Wśród gwiazd usłyszymy niezwykle popularną ostatni markę muzyczną, czyli Donatana i Cleo.
 
 
 

 

Nie zapomnij udostępnić: