Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 27 maja, 2014 Tytuł artykułu

Gry i zabawy dla najmłodszych, czyli Międzynarodowy Dzień Dziecka w Brzegu

Treść artykułu

 

 

 
Trzydniowe atrakcje przygotowały dla najmłodszych władze miasta, miejskie instytucje, spółki i organizacje społeczne. Będą gry i zabawy, imprezy edukacyjne i rozrywkowe. Wstęp na wszystkie imprezy jest bezpłatny.
 
W piątek (30 maja) na gry i zabawy dla najmłodszych połączone z familijnym festynem rekreacyjnym zapraszamy na stadion miejski. Impreza będzie towarzyszyć obchodom Dnia Ciepłownika, stąd też sponsorem jest miejska spółka Brzeskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej sp. z o.o. W godz. 12.00-18.00 zaplanowano zabawy dla najmłodszych, konkursy oraz atrakcje w postaci m.in. dmuchanych zamków i zjeżdżalni.
W sobotę natomiast zapraszamy na brzeski Dworzec Kolejowy, gdzie wspólnie ze spółkami PKP organizowany jest Dzień Kolei w Brzegu-Dzień Techniki Kolejowej. W programie przejażdżki pociągiem, prezentacja sprzętu mechanicznego oraz zwiedzanie dworca. Będą też występy artystów z BCK. Godz. 12.00-18.00.
 
1 czerwca (niedziela) zapraszamy wszystkie dzieci oraz ich rodziny w dwa miejsca: na Plac Polonii Amerykańskiej przed Brzeskim Centrum Kultury oraz na stadion miejski.
Przed Brzeskim Centrum Kultury od godz. 10.00 do 14.00 dzieci będą mogły wziąć udział w zabawach plenerowych i konkursach. Specjalnie na ten dzień przygotowywana jest oprawa artystyczna-prezentacje dla najmłodszych.
 
Natomiast na stadionie miejskim od godz. 12.00 do 19.00 zaplanowano szereg atrakcji sportowo-rekreacyjnych. Będą konkursy, zabawy dla najmłodszych oraz mini zawody przygotowane przez współorganizatora imprezy-Klub Lekkoatletyczny „Kotwica”.
 

 

Nie zapomnij udostępnić: