Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 5 września, 2014 Tytuł artykułu

Ważne dla mieszkańców: utrudnienia w komunikacji na ulicach Armii Krajowej i Andersa. Sprawdź mapę objazdów

Treść artykułu

 

 

 

 
W związku z planowaną przebudową sieci cieplnej w ciągu drogi krajowej K39 w Brzegu na odcinku od ul. Bohaterów Westerplatte / Chocimskiej do ul. Armii Krajowej/Andersa wystąpią utrudnienia w ruchu pieszym i kołowym. Mama objazdów znajduje się w załączniku. Prace wykonywane będą etapowo:
 
RUCH PIESZY:
–  od dnia 26 sierpnia wykonywane będą prace związane z układaniem sieci na terenach prywatnych i na zjeździe na teren stacji paliw „NESTAR" przy ul. Chocimskiej. Ruch pieszy zostanie przeniesiony na chodnik po przeciwnej stronie ulicy Chocimskiej z numerami parzystymi.
 
RUCH KOŁOWY:
–  od dnia 01 września na odcinku od ul. Armii Krajowej do ul. Chocimskiej – ruch pojazdów kołowych odbywać się będzie jednokierunkowo w stronę Strzelina. Drugi kierunek ruchu poprowadzony będzie objazdem od ronda przy ulicy Włościańskiej, obwodnicą Brzegu, ulicami powiatowymi i gminnymi: Ks. Makarskiego, I-go Maja, Piastowską, Chrobrego do Armii Krajowej.
–  od godzin wieczornych dnia 05 września do godz. 14.00dnia08 września wyłączony zostanie całkowicie z ruchu odcinek drogi krajowej K39, obustronne objazdy przebiegać będą od ronda na skrzyżowaniu ulicy Włościańskiej, obwodnicą Brzegu, ulicami powiatowymi i  gminnymi: Ks. Makarskiego, I-go Maja, Piastowską, Chrobrego do Armii Krajowej.
–  od dnia 08 września na odcinku od ul. Armii Krajowej do ul. Chocimskiej – przywrócony zostanie ruch pojazdów kołowych i nadal odbywać się będzie jednokierunkowo w stronę Strzelina. Drugi kierunek ruchu poprowadzony będzie objazdem od ronda przy ulicy Włościańskiej, obwodnicą Brzegu, ulicami powiatowymi i gminnymi: Ks. Makarskiego, I-go  Maja, Piastowską, Chrobrego do Armii Krajowej.
 
KOMUNIKACJA ZBIOROWA:
–  w związku z utworzeniem (od dnia 01 września oraz po 08 września do czasu zakończenia robót) jednego kierunku ruchu, autobusy komunikacji zbiorowej jadą bez zmian ulicami Armii Krajowej, Chocimską i Włościańską. Natomiast dla odwrotnego kierunku wyznaczono dla nich objazd ulicami Poprzeczną, 1 Maja, Piastowską, Jana Pawła II do ulicy Armii Krajowej. Przystanki autobusowe na ulicy Armii Krajowej i Chocimskiej zostaną „zasłonięte". Przystanek zastępczy utworzony będzie na ulicy Poprzecznej przy skrzyżowaniu z ulicą Skłodowskiej oraz na ulicy Jana Pawła IIprzed rondem w ciągu ulicy Armii Krajowej. Na trasie objazdu autobusy komunikacji zbiorowej poza dodatkowymi przystankami będą zatrzymywać się na istniejących przystankach.
–  w okresie od dnia 06 września do 08 września komunikacja autobusowa będzie w obydwu kierunkach jechała objazdem ulicami Jana Pawła II,dalej ulicą Piastowską, Poprzeczną do ulicy Włościańskiej. Przystanki dodatkowe utworzone będą na ulicy Poprzecznej przy skrzyżowaniu z ulicą Skłodowskiej oraz na ulicy Jana Pawła IIprzed rondem w ciągu ulicy Armii Krajowej, a na odwrotnym kierunku na ulicy Jana Pawła IIza zjazdem z ronda koło numeru 23 oraz na ulicy Poprzecznej za skrzyżowaniem z ulicą Skłodowskiej. Na trasie objazdu autobusy komunikacji zbiorowej poza dodatkowymi przystankami będą zatrzymywać się na istniejących przystankach.
 
Za powstałe utrudnienia przepraszamy
 
informację przygotował:  BPEC sp. z o.o. w Brzegu
 

 

Nie zapomnij udostępnić: