Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 5 maja, 2014 Tytuł artykułu

Zapraszamy na "Biegam Bo Lubię" w Brzegu

Treść artykułu

 

 

 
Jeżeli lubisz biegać lub dopiero zamierzasz zacząć, jeżeli chcesz nauczyć się poprawnej techniki biegu, która zwiększy Twoją efektywność, jeżeli chcesz wiedzieć jak powinna wyglądać prawidłowa rozgrzewka przed biegiem i wreszcie, jeżeli chcesz biegać w miłym towarzystwie i wspaniałej atmosferze – zapraszamy na akcję Biegam Bo Lubię i treningi KLA Kotwica Brzeg.
 
Klub Lekkoatletyczny Kotwica Brzeg i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji od marca przyłączyły się do ogólnopolskiej akcji Biegam Bo Lubię, która funkcjonuje w naszym kraju od 2010 roku, a powstała z inicjatywy Portalu Bieganie.pl i Dziennikarzy Programu III Polskiego Radia.
 
Zajęcia Biegam Bo Lubię odbywają się w każdą sobotę o godzinie 9.30 na Stadionie Miejskim w Brzegu. Tych, którzy pragną trenować pod opieką profesjonalnych trenerów z większą częstotliwością, zapraszamy na treningi Klubu Lekkoatletycznego Kotwica Brzeg w poniedziałki i środy o godzinie 17.30, a jeżeli chcesz by Twoje dziecko rozpoczęło przygodę z lekkoatletyką, również zapraszamy na zajęcia Kotwicy. Kontakt z prezesem klubu – 507079787.

 

Nie zapomnij udostępnić: