Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 16 kwietnia, 2014 Tytuł artykułu

Udany start brzeżan na Mistrzostwach Makroregionu południowo zachodniego w Taekwon-do I.T.F. w Bystrzycy Kłodzkiej

Treść artykułu

 
W sobotę 5 kwietnia 2014 w  Bystrzycy Kłodzkiej odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików , Juniorów Młodszych i Juniorów w Taekwon-do I.T.F. Młodzicy rywalizowali w układach i technikach specjalnych, a starsi dodatkowo w walkach, dla juniorów młodszych była to II eliminacja do Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych, natomiast dla juniorów II eliminacja do Mistrzostw Polski Juniorów.
                      Organizatorem zawodów był Młodzieżowy Klub Sportowy Taekwon-do z Bystrzycy Kłodzkiej. Honorowy patronat nad Mistrzostwami sprawował burmistrz Bystrzycy Kłodzkiej oraz Okręgowy Związek Taekwon-do we Wrocławiu.
W zawodach wzięło udział ponad 200 zawodników z 21 ośrodków reprezentujących 10 klubów makroregionu południowo zachodniego, wśród nich 11 reprezentantów brzeskiej filii Klubu Centrum Taekwon-do I.T.F. trenujących pod okiem Zbigniewa Sempa VI dan w Zespole Szkół Ekonomicznych.
W kategorii wiekowej młodzika startowali : Olimpia Malik, Natalia Oliwa, Milena Porębska, Igor Fronckiewicz, Karol Szczurowski i Natalia Kuszman.
Olimpia Malik zdobyła srebrny medal w konkurencji układów dziewcząt powyżej 6 kup.
 
Pozostali zawodnicy także wypadli dobrze i zajęli punktowane miejsca. Łącznie młodzicy zdobyli 23 punkty w ramach punktacji Ogólnopolskiego Systemu Sportu Dzieci i Młodzieży Ministerstwa Sportu. 
W kategorii wiekowej juniorów młodszych wystartowali: Marlena Wesołowska, Bartosz Bryda, Bartosz Dąbkowski , Michał Kadłubowski i Dorian Kondrajczak. 
Bardzo dobry występ zaliczyła M. Wesołowska, zdobyła ona złoty medal w konkurencji indywidualnych technik specjalnych kobiet i brązowy medal w konkurencji walk kobiet w kategorii do 55 kg .
 
D. Kondrajczak w konkurencji układów stopni mistrzowskich i 1 kup zdobył brązowy medal, w konkurencji walk w kategorii do 58 kg zajął miejsce 5-8.
B. Bryda w konkurencji układów stopni mistrzowskich i 1 kup zdobył brązowy medal, w konkurencji walk w kategorii do 52 kg zajął miejsce 5-8.
 
M. Kadłubowski w konkurencji walk w kategorii do 52 kg zdobył brązowy medal.
B. Dąbkowski w konkurencji walk w kategorii do 52 kg zajął miejsce 5-8.
Wielkie brawa dla wszystkich zawodników za postawę i wyniki!
 

T. Strzelbicki

Nie zapomnij udostępnić: