Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 7 kwietnia, 2014 Tytuł artykułu

BALS kończy sezon

Treść artykułu

 
Podobnie jak przed rokiem, w finale Brzeskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki zagrają zespoły SuperOdżywki i Gwarant, a o trzecie miejsce zmierzą się LZS Skarbimierz i Amekur. Decydujące mecze odbędą się w najbliższą niedzielę w hali MOSiR przy ul. Oławskiej.
 
W minioną niedzielę odbyły się mecze półfinałowe, zanim jednak do nich doszło to ekipy Beselu i The Roosters zmierzyły się w pierwszym meczu o 5. miejsce. Besel wygrał 2:0, ale ich rywale zagrali na tyle dobrze, że nie pozostają bez szans przed rewanżem i wciąż mogą odrobić straty. Pierwszy półfinał SuperOdżywki – Amekur nie dostarczył wielu emocji, obrońcy mistrzowskiego tytułu wygrali pewnie i wysoko i w finale również będą faworytami. W drugim meczu półfinałowym było już znacznie ciekawiej, Gwarant grał z LZS-em Skarbimierz i nie mógł być pewnym zwycięstwa, tym bardziej że kilka tygodni temu przegrał z tym przeciwnikiem. LZS zaczął mecz bardzo dobrze i przez długi czas prowadził, ale w końcówce pierwszego seta rywale ich dogonili, wygrali tę partię, a w drugiej poszli za ciosem i zwyciężyli w całym meczu 2:0.
 
W najbliższą niedzielę, od godziny 10.00 będą trwały ostatnie mecze sezonu 2013/14. O godzinie 12.00 planowany jest początek gry finałowej, w której po raz trzeci z rzędu zagrają zespoły SuperOdżywki i Gwarant.
 
Finały (13 kwietnia – niedziela)
The Roosters vs. Besel – 10:00 (o 5. miejsce)
LZS vs. Amekur – 11:00 (o 3. miejsce)
SuperOdżywki vs. Gwarant – 12:00 (FINAŁ)
 
Hala MOSiR – ul. Oławska
 
Szczegóły: www.bals.ligspace.pl
 
Opr. R. Dzwonek, MOSiR Brzeg

Nie zapomnij udostępnić: