Oficjalny serwis Urzędu Miasta w Brzegu

Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 29 marca, 2014 Tytuł artykułu

Wiosenne zabawy z rodzicami w „Dziesiątce”. Publiczne Przedszkole nr 10 informuje

Treść artykułu

 

 
                              Dzieci wraz z rodzicami z Przedszkola Publicznego nr 10 spotkały się w czwartkowe popołudnie na zajęciach z cyklu „Mamo, tato pobaw się ze mną”.
 
Zajęcia prowadzone przez certyfikowaną trenerkę KLANZY i   jednocześnie nauczycielkę PP 10 Magdalenę Denes  wprowadziły uczestników w klimat wiosennej zabawy. Tym razem Rodzice wraz ze swoimi pociechami poszukiwali , przy wsparciu nauczycielek   Joanny Krupskiej i Małgorzaty Mazurkiewicz, tegorocznej wiosny. Wspólne tańce, śpiewy i twórczość plastyczna wprawiły wszystkich uczestników, tych małych i dużych, w radosną i przyjazną atmosferę.  Rodzice bawiąc się wspólnie z przedszkolakami, mieli także dobrą okazję do obserwacji swoich pociech w różnych sytuacjach. Zajęcia zakończyły się wspólną pracą plastyczną wykonaną przy użyciu farb i dłoni  pod nazwą „Wiosenna łąka”.  Z uśmiechem na twarzach wszyscy dopytywali o kolejne spotkanie.
 
                              Prowadzone od paru lat tego typu zajęcia w „Dziesiątce” mają na celu  integrację społeczności przedszkolnej, pokazanie ciekawej formy aktywnego spędzania czasu z dzieckiem, opartej na wspólnym śpiewie, ruchu, tańcu twórczości plastycznej.
 

Dyrekcja PP 10

 

Nie zapomnij udostępnić: