Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 12 marca, 2016 Tytuł artykułu

Na wesoło To Tu To Tam

Treść artykułu

Kabaret „To Tu To Tam” działający przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Brzegu wystąpił 12 marca br. w Brzeskim Centrum Kultury. Program „Ona i on” oglądał komplet widzów, wśród których był także Tomasz Witkowski – zastępca burmistrza Brzegu.

Blisko dwugodzinny spektakl bardzo przypadł do gustu widzom, którzy co rusz setnie się bawili. Powodów do śmiechu było co niemiara. Zabawne skecze i monologi przeplatane były piosenkami. Z założenia program przygotowany był pod kątem pań, które w mijającym tygodniu świętowały Dzień Kobiet, ale na scenie nie zabrakło aluzji do panów, a zwłaszcza do relacji damsko – męskich, szczególnie tych na „poziomie senioralnym”.

Kabaret „To Tu To Tam” to sześć pań (na czele z Ewą Bruzi – szefową UTW działającego przy Wyższej Szkole Humanistyczno – Ekonomicznej w Brzegu), którym akompaniowało dwóch panów. Bardzo udany spektakl zakończył się kilkoma bisami, które publika oglądała na stojąco i nagrodziła gromkimi brawami. Za występ podziękował artystom wiceburmistrz Tomasz Witkowski, który każdej z pań wręczył kwiaty. Przy okazji kilkakrotnie błyskotliwie nawiązał do „damsko – męskiej” tematyki kabaretu, co również spodobało się publiczności. Wiązankę kwiatów na ręce Ewy Bruzi przekazał także dyrektor BCK Jacek Ochmański.

Kabaret „To Tu To Tam”:

Kierownik zespołu,scenarzystka,wykonawca – Ewa Bruzi

Wykonawcy- Bożena Załęska, Krystyna Frączyk, Henryka Żuratyńska, Urszula Lewicka, Janina Zięba
Muzycy – Bogusław Gadziński (fortepian),Bogusław Kozaczek (skrzypce)
Autorzy tekstów – Marian Smogur, „autorzy polskiej komedii”

Kamerzysta – Marek Sławski

 

Nie zapomnij udostępnić: