Oficjalny serwis Urzędu Miasta w Brzegu

Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 11 marca, 2014 Tytuł artykułu

Aktywne Ferie w Publicznym Przedszkolu nr 6. Przeczytaj relację z wydarzenia

Treść artykułu

 

 
AKTYWNE FERIE W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM NR 6
 
                              Ferie zimowe za nami… Co prawda bez śniegu, bałwana i szaleństw na sankach lecz na szczęście w naszym przedszkolu atrakcji jest zawsze pod dostatkiem. Ostatnie dwa tygodnie upłynęły nam pod hasłem: AKTYWNE FERIE W PRZEDSZKOLU. Dlaczego aktywne? Ponieważ każdy dzień spędzony w przedszkolu powinien być wypełniony zdobywaniem nowych doświadczeń a przede wszystkim świetną zabawą! Jak to zrobiliśmy? Podczas dwutygodniowych ferii zimowych odbyły się wystrzałowe dni tematyczne. Każdy niósł ze sobą coś nowego i wyjątkowego: liczne atrakcje, ciekawe zajęcia, zabawy, konkursy oraz imprezy. Aktywnym feriom otoczonym masą pozytywnej energii mówimy zdecydowane TAK!!!
                              Był wyciskający siódme poty DZIEŃ SPORTU, zwariowany i emocjonujący DZIEŃ POSZUKIWANIA SKARBÓW oraz dzień, w którym każdy przedszkolak zmienił się w artystę – KOLOROWY ŚWIAT DZIECKA. Nie zapomnieliśmy oczywiście o zdrowiu – podczas DNIA ZDROWEGO PRZEDSZKOLAKA odbyły się warsztaty kulinarne i przygotowaliśmy przepyszną sałatkę owocową, podczas KUBUSIOWEGO DNIA – DNIA MARCHEWKI bawiliśmy się równie zdrowo, tyle że baaardzo marchewkowo. DZIEŃ CIEKAWEJ KSIĄŻKI przeniósł nas do bajecznego świata fantazji a DZIEŃ TEATRU uzmysłowił jak trudna jest praca aktora. Wiele radości niósł ze sobą WŁOSKI DZIEŃ i pieczenie samodzielnie przygotowanej włoskiej pizzy. W słodki TŁUSTY CZWARTEK delektowaliśmy się słodkościami oraz wesoło bawiliśmy się podczas zabawy tanecznej. Uwieńczeniem dwutygodniowych aktywnych ferii był DZIEŃ MAŁYCH PODRÓŻNIKÓW i wyprawa do Zamku Piastów Śląskich.
                              Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej na temat AKTYWNYCH FERII W PRZEDSZKOLU i obejrzeć fotorelację z każdego dnia  zapraszamy na stronę internetową naszego przedszkola (www.pp6brzeg.jimdo.com) oraz na nasz profil na Facebook’u (www.facebook.com/pp6brzeg).
 
Ewelina Antonowicz
Dorota Bider

 

Nie zapomnij udostępnić: