Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 11 marca, 2014 Tytuł artykułu

Zgłoś pomysł na eko-akcję i zbierz 1 000 zł

Treść artykułu

 
Wystawa, pokaz, konkurs, a może happening …? Jakikolwiek masz pomysł na zaangażowanie mieszkańców i lokalne środowiska Twojego miasta w segregację odpadów, nie czekaj i weź udział w konkursie na Festiwal Ekologiczny. Autor zwycięskiego projektu otrzyma do 5 000 zł na realizację zgłoszonego pomysłu oraz 1 000 zł na zakupy, w podziękowaniu za zaangażowanie i realizację eventu.
 
Szkoły, urzędy, stowarzyszenia oraz wszystkich chętnych zaprasza Zakład Gospodarowania Odpadami w Gać w ramach kampanii Dziękujemy, że jesteś eko.W konkursy, spotkania i bieżące informacje o projekcie włączamy lokalne środowiska, bo postawa proekologiczna przynosi korzyści całemu otoczeniu”, komentuje prezes Zakładu, Andrzej Sobolak. Jeżeli będziemy segregować chociaż szkło i bioodpady, odzyskamy nawet do 90% surowców. W efekcie mamy mniej wysypisk, czyste tereny i wodę w regionie. Czyli już we własnym domu mamy bezpośredni wpływ na ekologię. Ograniczenie składowania śmieci na wysypiskach to jednak nie tylko nasz EKOlogiczny wybór, ale także spełnienie wymagań Unii Europejskiej, a więc brak kar dla gmin. Dlatego tak ważne jest zaangażowanie w działania zarówno jednostki, jak i całe organizacje.
 
Projekt kampanii współfinansowany przez Unię Europejską jest innowacyjny w skali kraju. Mamy nadzieję, że podobne rozwiązania pojawią się również w innych częściach Polski, tymczasem zostaje nam włączenie się w konkurs na Festiwal Ekologiczny. Zgłoszenia można przesyłać do końca marca mailem na kontakt@ekodziekujemy.pl oraz w formie pisemnej na adres organizatora.
 
Regulamin konkursu na www.ekodziekujemy.pl
 
Oprac. ZGO Gać

Nie zapomnij udostępnić: