Oficjalny serwis Urzędu Miasta w Brzegu

Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 18 lutego, 2014 Tytuł artykułu

Przebojowy Dzień Kobiet w Brzegu. Burmistrz Brzegu zaprasza

Treść artykułu

 

 

 
Gwiazdorskie Muzyczne Show to tytuł koncertów z okazji Dnia Kobiet, na które wszystkie panie zaprasza Burmistrz Brzegu. Widowisko zaplanowano na 8 marca w Brzeskim Centrum Kultury.
 
To już jedenasta edycja koncertów z okazji święta kobiet. Tym razem Burmistrz Brzegu Wojciech Huczyński zaprasza panie do sali teatralnej Brzeskiego Centrum Kultury, gdzie zaplanowano dwa koncerty o różnych porach. Tak, aby każda z pań mogła zaplanować sobie rozrywkowe kulturalne sobotnie popołudnie.
 
– Mamy niespodziankę w postaci uczestników widowiska muzycznego „Must Be The Music-Tylko Muzyka”, czyli kilkunastoosobowej orkiestry Dziubek Band, specjalizującej się w różnych stylach muzyki rozrywkowej, od utworów popowych i rockowych po rytmy latynoskie. Zapowiada się świetna muzyczna zabawa, na którą już dzisiaj zapraszam wszystkie panie. Tym bardziej, że orkiestra zamierza nie tylko grać, ale również zaprosić publiczność do udziału w muzycznym wydarzeniu – zachęca Wojciech Huczyński.
 
Koncerty rozpoczną się o godz. 16.30 i 19.30 w sali teatralnej BCK. Bezpłatne zaproszenia są do odebrania w BCK oraz Punkcie Informacji Turystycznej (rynek-ratusz).
 
Po koncertach wszystkie panie będą mogły spotkać się na wieczorku tanecznym w kawiarni BCK, znajdującej się na pierwszym piętrze budynku centrum kultury.
 

 

Nie zapomnij udostępnić: