Oficjalny serwis Urzędu Miasta w Brzegu

Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 16 listopada, 2013 Tytuł artykułu

Taneczne spotkania w Publicznym Przedszkolu nr 10

Treść artykułu

 
Nauczycielki wychowania przedszkolnego często uczestniczą w różnego typu doskonaleniu zawodowym. Swoje kwalifikacje podnoszą systematycznie, by praca z dziećmi przynosiła coraz większe efekty. Szkolenia, warsztaty, kursy wzbogacają o nowe metody i pomysły warsztat pracy nauczycielek. Jednak przede wszystkim najważniejsze, by praca z przedszkolakami sprawiała obopólną satysfakcję i radość – dziecku i nauczycielowi.
 
Tym razem w Brzegu odbyły się „TANECZNE SPOTKANIA Z KLANZĄ cz. I” organizowane p. Magdalenę Denes z Przedszkola Publicznego nr 10 oraz przez PSPiA KLANZA Oddział we Wrocławiu.
Aktywnie i ciekawie prowadzone przez p. Irenę Kalinowską warsztaty pozwolą uczestniczącym nauczycielkom uatrakcyjnić własne zajęcia ze swoimi wychowankami.
Program warsztatów zawiera zestaw ciekawych układów tanecznych do wspaniałych aranżacji muzycznych znanych tradycyjnych melodii z Austrii, Chorwacji, Francji, Grecji, Irlandii, Izraela, Niemiec, Polski, Rosji, Rumunii, USA, Węgier, Włoch. Jest to propozycja Sekcji Tanecznej PSPiA KLANZA dla wszystkich, którym bliska jest idea tańców integracyjnych, i tych, którzy po prostu kochają taniec, niezależnie od stopnia zaawansowania. Różnorodność materiału zapewnia doskonałą zabawę i poszerza wrażliwość na kulturową odmienność i bogactwo tradycji.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        I.Makarewicz

Nie zapomnij udostępnić: