Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 17 października, 2013 Tytuł artykułu

Ewa Bruzi otrzymała medal „Bene meriente-dobrze zasłużonemu”

Treść artykułu

 
Przewodnicząca Uniwersytetu Trzeciego Wieku otrzymała to prestiżowe odznaczenie z rąk Burmistrza Brzegu Wojciecha Huczyńskiego.
 
Ewy Bruzi nikomu przedstawiać nie trzeba. Jest nie tylko brzeżanką, ale i duszą oraz animatorką ruchu seniorów w naszym mieście. Szczególnie wszelkiej aktywności związanej m.in. z Uniwersytetem Trzeciego Wieku i nie tylko. To dzięki jej zaangażowaniu w Brzegu miało miejsce wiele wydarzeń przeznaczonych nie tylko dla studentów i studentów-seniorów, ale w dużej mierze dla wszystkich mieszkańców. Pani Ewa czynnie angażuje się w życie społeczno-edukacyjne Brzegu.
 
– Doceniając Pani zaangażowanie, zwłaszcza w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku, w imieniu własnym oraz wszystkich mieszkańców Brzegu, na wniosek Zarządu Brzeskiego Stowarzyszenia Uniwersytetu Trzeciego Wieku, mam zaszczyt uhonorować Panią medalem  „Bene meriente-dobrze zasłużonemu”. Ufam, że to skromne odznaczenie będzie symbolem wdzięczności wielu osób, które doceniają Pani działalność – powiedział Wojciech Huczyński przekazując medal Ewie Bruzi.
 
Niezwykle miła ceremonia miała miejsce podczas inauguracji roku akademickiego brzeskiej Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej, w ostatnią sobotę w salach Muzeum Piastów Śląskich, wśród studentów, wykładowców, zaproszonych gości i mieszkańców miasta. Od kilku lat studenci-seniorzy mają możliwość edukacji z różnych dziedzin, dzięki działającemu przy uczelni Uniwersytetowi Trzeciego Wieku.

Nie zapomnij udostępnić: