Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 26 stycznia, 2016 Tytuł artykułu

2 urodziny Klubu Mamuśki

Treść artykułu

KLUB MAMUŚKI ODDZIAŁ BRZEG OBCHODZI DRUGIE URODZINY!

Z TEJ OKAZJI ZAPRASZAMY MAMY i MAMY BRZUSZKI NA SPOTKANIE URODZINOWE, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ:

Data: 29 stycznia 2016 r., godz. 17.30-19.30

Miejsce: HERBACIARNIA Niezależny Ośrodek Kultury, Brzeg, ul. Jana Pawła II 20

 

Prowadzący: Joanna Karpińska –dyplomowana stylistka i projektantka. Doświadczenie zawodowe zdobyła podczas organizacji pokazów mody, sesji zdjęciowych oraz szkoleniach grupowych organizowanych w związku z aktywizacją kobiet. Zajmuje się kreowaniem wizerunku biznesowego zarówno pań jak i panów. Poza modą lubi filmy szczególnie musicale, a także jest smakoszem kuchni włoskiej.

Formuła spotkania: Prezentacja i wykład na temat stylizacji, a potem radosne świętowanie i mamine ploteczki.

Opis spotkania: Brzeski oddział Klubu Mamuśki ma już dwa lata! To poważny jubileusz J

W kolejnym roku naszej działalności odbyło się wiele ciekawych spotkań m.in. szkolenie z pierwszej pomocy, spotkanie z brafiterką, pediatrą i warsztaty o poskramianiu „Małych Terrorystów”. Podczas świętowania drugich urodzin modowa stylistka i projektantka Joanna Karpińska https://www.facebook.com/Joanna-Karpinska-Fashion-Designer-Stylist- udzielać będzie porad i podpowie, jaki krój jest najlepszy do naszej figury, jakie kolory powinnyśmy wybierać oraz jak uzupełniać całość gustownymi dodatkami. Będzie to okazja, by zadbać o swój styl i odświeżyć nieco wiosenną garderobę.

Pyszny Tort upiecze dla nas Mama Agnieszka Spławińska- mistrzyni tortów artystycznych  https://www.facebook.com/AleTortAgnieszkaSplawinska.
Będziemy mogły poplotkować, podzielić się naszymi maminymi radościami i problemami, a także snuć plany na kolejny rok działalności.

Zapraszamy serdecznie!

 

Zapisy: zgłoszenia (imię i nazwisko, imię i wiek dziecka) przyjmujemy mailowo na adres: brzeg@klubmamuski.pl W tytule maila prosimy wpisać „urodziny”.  Spotkanie jest bezpłatne.

Nie zapomnij udostępnić: