Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 26 września, 2013 Tytuł artykułu

Lokale biurowe na wynajem w brzeskich Sukiennicach. Sprawdź ofertę i wynajmij tanie biuro

Treść artykułu

 

 

 
Gmina Brzeg posiada lokale biurowe na wynajem dla instytucji, organizacji, firm oraz wszystkich zainteresowanych osób prywatnych. Pomieszczenia znajdują się w samym centrum miasta, w czteropiętrowym budynku Sukiennic, czyli popularnej plomby ratusza. Lokale mają od 8,5 do 35 m. kw. Powierzchni. Są wyposażone w dostęp do łączy teleinformatycznych, posiadają wszystkie media, centralne ogrzewanie. Biura w Sukiennicach są dozorowane całodobowo. Ceny za wynajem pomieszczeń są zróżnicowane od kondygnacji budynku, oraz czy wynajmuje je firma czy też organizacja społeczna. Przykładowo: za metr kwadratowy pomieszczenia na parterze Sukiennic trzeba zapłacić tylko 27 zł i 55 gr. Organizacje społeczne płacą jedynie 18 zł i 36 gr. miesięcznie.
 
Zainteresowani wynajęciem biur w Sukiennicach mogą na miejscu obejrzeć wszystkie lokale i otrzymać pełną informację na temat kosztów ich wynajmu. Chętni proszeni są o kontakt z administratorem ratusza, panem Janem Knychem od poniedziałki do piątku w godz. 7.15-15.15 oraz telefonicznie pod nr 77  416 02 00  w gmachu głównym ratusza (pokój nr 115, obok Biura Rady Miejskiej, I  piętro).
Aktualnie (wrzesień 2013) w Sukiennicach jest 10 wolnych lokali o powierzchni od 8,5 m kw. do 25 m kw.   na różnych kondygnacjach (na ogólną liczbę 31 pomieszczeń).  Część z nich jest w tzw. połączeniu, czyli z jednego pokoju istnieje przejście do kolejnego. Stąd też polecane są dla firm zainteresowanych posiadaniem większej ilości pomieszczeń.

 

Nie zapomnij udostępnić: