Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 18 września, 2013 Tytuł artykułu

Tego jeszcze nie było: Politechnika Opolska z wykładami dla najmłodszych w Brzegu!

Treść artykułu

 

 

 
Rusza 6. edycja Dziecięcej Politechniki Opolskiej. W tym roku wykładowcy z regularnymi zajęciami dla najmłodszych odwiedzą również Brzeg. To efekt podpisanego w czerwcu porozumienia o współpracy opolskiej uczelni technicznej z naszym miastem.
 
Zajęcia prowadzone przez naukowców-wykładowców z Politechniki Opolskiej są specjalnie przygotowane dla młodego (bardzo młodego) audytorium. W Brzegu będą prowadzone w Sali konferencyjnej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (ul. Sportowa), czyli w budynku administracyjnym stadionu w Brzegu.  Ze względu na wiek słuchaczy (9-12 lat) czas zajęć przewidziany jest na ok. 45 min. W trakcie wykładów Rodzice i Opiekunowie mogą śledzić wykład w sąsiednich salach.
 
– Serdecznie zapraszamy dzieci do udziału w zajęciach Dziecięcej Politechniki Opolskiej – zachęca dr hab. inżynier Anna Król, koordynator rektora politechniki ds. zajęć DPO. – Nabór dzieci, w imieniu których rodzice lub opiekunowie zadeklarują chęć wzięcia udziału w zajęciach, będzie przeprowadzony wyłącznie drogą elektroniczną, za pośrednictwem strony internetowej w dniu 25 września od godz. 8.00. Już zachęcam do odwiedzenia strony naszej uczelni a także strony Dziecięcej Politechniki Opolskiej pod adresem www.dpo.po.opole.pl.
 
W tym roku uczelnia zapowiada kolejne interesujące wykłady dla dzieci. W tym m.in.:  z fotografii, działania robotów oraz wynalazków.
 
W Brzegu na zajęcia będzie uczęszczać 50 dzieci. O przyjęciu na zajęcia decyduje kolejność zgłoszenia, czyli zapisania się na wykłady poprzez stronę internetową. Chętni mogą zapisywać się nie tylko z Brzegu, ale również i powiatu brzeskiego.

 

Nie zapomnij udostępnić: