Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 18 września, 2013 Tytuł artykułu

Brzeg podbija internet: Nasi przedsiębiorcy najaktywniejsi w sieci według Google Polska!

Treść artykułu

 

 

 
Okazuje się, że nasi przedsiębiorcy zdominowali region opolski pod względem teleinformatyzacji. Są obecni nie tylko w globalnej sieci, ale również prowadzą swoje interesy za jej pośrednictwem.
 
Internetowy gigant, czyli firma Google przekazał dzisiaj (środa, 18 września) nagrodę eMiasto Google 2013 dla Brzegu. To dowód uznania dla wszystkich brzeskich przedsiębiorców, którzy korzystają z sieci i głównie poprzez narzędzia przeglądarki Google są obecni w internecie.
 
– Prowadzą tam nie tylko swoje interesy, ale również wszelkie transakcje internetowe. Jest mi niezmiernie miło zakomunikować, że w tym roku według naszych danych wśród opolskich miast do 100 tys. mieszkańców w sieci dominują przedsiębiorcy z państwa miasta. Gratulacje! – powiedział Marcin Serafin z Google Polska, przekazując symboliczną nagrodę, statuetkę Google eMiasto  2013.
 
W imieniu gospodarza miasta, Burmistrza Brzegu Wojciecha Huczyńskiego nagrodę odebrał jego zastępca Stanisław Kowalczyk.
 
W każdym regionie kraju w konkursie Google wyłoniono po jednym mieście do 100 tys. mieszkańców, które charakteryzuje się największą „obecnością” przedsiębiorców w Internecie. Przedstawiciele Google podkreślali, że w badaniach brano pod uwagę liczbę firm, ich aktywność w internecie, prowadzenie biznesu poprzez sieć oraz korzystanie z narzędzi internetowych oraz komunikatorów za pośrednictwem przeglądarek internetowych.

 

Nie zapomnij udostępnić: