Oficjalny serwis Urzędu Miasta w Brzegu

Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 12 września, 2013 Tytuł artykułu

Soul i funk w Brzeskim Centrum Kultury. W sobotę rusza nowa kawiarnia muzyczna!

Treść artykułu

 

 
„Brzeska Scena” ma być miejscem prezentacji muzycznych, artystycznych oraz literackich naszych rodzimych artystów i nie tylko. Na początek premiery lokalu zaplanowano koncert grupy MoniTor z Moniką Biczysko oraz zespołu Funk You.
 
– Startujemy o godz. 17.00, natomiast koncerty rozpoczynają się od godz. 19.30 – zachęca Jacek Ochmański, dyrektor Brzeskiego Centrum Kultury. – Lokal nazywa się „Brzeska Scena” i mamy nadzieję, że wpisze się w działalność artystyczną Brzegu i regionu, którą dzięki kawiarni muzycznej chcemy jeszcze mocniej promować.
 
Kawiarnia działa na pierwszym piętrze BCK, czyli w miejscu, gdzie przez lata mieściły się lokale muzyczne i gastronomiczne.
 
– Chcemy rozpocząć z porządnym "kopniakiem muzycznym" w postaci świetnych artystów, którzy mieli już okazję podbić serca brzeskiej publiczności – mówi Marcin Baran, technik dźwięku z BCK, współorganizator koncertu. – Stąd pomysł, aby na premierę kawiarni zaprosić Monikę Biczysko i jej zespół MoniTor oraz grupę Funk You, czyli nasz brzeski świetny skład muzyczny, który dopiero do reaktywował się po kilkuletniej przerwie. Zapowiada się mocna impreza muzyczna, na którą serdecznie zapraszamy. Wstęp jest bezpłatny.
 
 

 

Nie zapomnij udostępnić: