Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 11 stycznia, 2016 Tytuł artykułu

Posłowie Paweł Grabowski i Paweł Kukiz otworzyli Biuro Poselskie

Treść artykułu

Siedzibą Biura Poselskiego jest budynek brzeskich Sukiennic w rynku. Lokal, w którym będą przyjmowani interesanci mieści się na pierwszym piętrze obiektu w pokoju nr 102 i 103 (po lewej stronie wchodząc klatką schodową).

– Zapraszam mieszkańców powiatu brzeskiego, nyskiego oraz okolicznych samorządów. Jestem w każdy poniedziałek w godz. 12.00-18.00. Poza tym biuro jest czynne od poniedziałku do piątku – powiedział Poseł Grabowski.

Poseł Kukiz z kolei zaznaczył, że nie ma jeszcze ustalonego harmonogramu dyżurów. Ale na bieżąco będzie, w miarę możliwości, do dyspozycji mieszkańców. Obaj Posłowie zadeklarowali współpracę z lokalnymi środowiskami na rzecz rozwoju miast i gmin, a w szczególności zachodniej części naszego województwa. Zapewnił o poparciu inicjatyw ważnych dla Brzegu oraz innych gmin.

Obecny na uroczystości Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak podkreślał, że najważniejszymi sprawami dla Brzegu i okolic jest budowa wałów przeciwpowodziowych (wciąż sprawa rejonu Oławska-Rataje czeka na rozpatrzenie odwołania dwóch mieszkanek, podczas kiedy są pieniądze na jej realizację), budowy nowej przeprawy mostowej obejmującej dwa regiony Brzeg oraz Oławę, a także wsparcie inicjatywy stworzenia Muzeum Kresów w Brzeg.

– Wskazując na te najpilniejsze problemy liczymy na wsparcie tych inicjatyw na poziomie centralnym. Podjąłem już szereg rozmów i spotkań, podczas których uzyskałem zapewnienie o wsparciu naszych pomysłów – powiedział Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak.

Na uroczystości obecny był także Starosta Brzeski Maciej Stefański.

 

Nie zapomnij udostępnić: