Oficjalny serwis Urzędu Miasta w Brzegu

Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 16 lipca, 2013 Tytuł artykułu

Sportowa Niedziela w Brzegu. Moc atrakcji i konkursów dla wszystkich

Treść artykułu

21 lipca br. na Placu Polonii Amerykańskiej w Brzegu odbędzie się kolejna impreza dla mieszkańców Brzegu o charakterze sportowym. W naszym mieści gościć bowiem będą świeżo upieczeni mistrzowie Polski w futbolu amerykańskim, drużyna Giants Wrocław. Oprócz nich zaprezentują się mistrzowie kraju w mało jeszcze znanej dyscyplinie sportowej jaką jest lacrosse. Tytuł mistrzowski należy do zespołu Kosynierzy Wrocław. Wszyscy chętni będą mogli m.in. przymierzyć strój futbolisty amerykańskiego jak i zawodnika lacrosse.

Oprócz tych atrakcji organizatorzy Sportowej Niedzieli w Brzegu przygotowali dla naszych mieszkańców turniej na konsolach Play Station w Fifę. Zgłoszenia przyjmowane są pod e-mailowym adresem fifabrzeg@o2.pl Warto dodać, że w tych zmaganiach nie ma żadnych ograniczeń wiekowych, swoich sił spróbować mogą również kobiety.

Co kilkanaście minut odbywać się będą konkursy z cennymi nagrodami od Śląska Wrocław. Do wygrania m.in. koszulki, szaliki oraz zaproszenia na mecze piłkarskiego Śląska Wrocław.

Imprezę prowadzić będą były redaktor Radia Eska, obecnie spiker Śląska Wrocław Andrzej Gliniak, a także brzeski dziennikarz sportowy Mariusz Kolekta.

Start imprezy w niedziele 21 lipca br. od godziny 12 na Placu Polonii Amerykańskiej (przed BCK). Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Patronat Honorowy, Burmistrz Brzegu Wojciech Huczyński, współorganizator imprezy-MOsiR Brzeg oraz BCK.

Nie zapomnij udostępnić: