Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 1 lipca, 2013 Tytuł artykułu

Mamy brązowych medalistów! Burmistrz złożył gratulacje młodym piłkarzom z gimnazjum nr 3

Treść artykułu

 
Wspaniałych wyników futbolowych, rozwoju sportowego, a przede wszystkim udanych wakacji życzył dzisiaj (1 lipca) gospodarz miasta naszym gimnazjalnym medalistom. Drużyna futbolowa wywalczyła brązowy medal na turnieju Mistrzostw Polski-Gimnazjadzie 2013.
 
Zespół kierowany przez trenera Bartosza Kowalskiego zajął trzecie miejsce w rozegranych niedawno w Głuchołazach mistrzostwach kraju. W meczu o 3. miejsce nasz zespół pokonał 1-0 Radom. Dodajmy, że drużyna PG nr 3 w większości składa się z piłkarzy juniorów młodszych, trenujących regularnie w Stali Brzeg.
 
– Dziękuję za Wasz wysiłek i zaangażowanie, jesteśmy dumni z tego sukcesu – mówił Burmistrz Brzegu Wojciech Huczyński. – Życzę, aby Wasza przygoda z piłką była przede wszystkim dobrą zabawą. Być może któryś z Was rozpocznie w ten sposób karierę, a gra w drużynie gimnazjalnej i nabyte umiejętności pomogą w osiągnięciu sukcesu w sporcie zawodowym. Życzę zasłużonego odpoczynku na wakacjach.    
 
Burmistrz wręczył piłkarzom drobne upominki rzeczowe. Na zdjęciu od lewej: trener Bartosz Kowalski, Patryk Wielopolski, Grzegorz Doszna, Janusz Żebrowski (radny miejski, komisja oświaty, kultury i sportu Rady Miejskiej), Kacper Dobrowolski, Tomasz Culic, Michał Masłowski, Aleksander Kowalski, Michał Grochowski, Adrian Janeczek, Patryk Dykus, Damian Mozoła, Mariusz Grochowski (przewodniczący Rady Miejskiej Brzegu i kierownik drużyny), Dariusz Foryś, Burmistrz Brzegu Wojciech Huczyński. W drużynie grają także (nieobecni na zdjęciu) Paweł Rawski i Adam Jabłoński. 

Nie zapomnij udostępnić: