Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 6 czerwca, 2013 Tytuł artykułu

II Bieg Piastów Śląskich i Bieg Malucha już w niedzielę. Weź udział w imprezie sportowej

Treść artykułu

 

 
Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców na II Bieg Piastów Śląskich 9 czerwca 2013 roku. Tym razem biegniemy pod hasłem „Przeciwko białaczce”, we współpracy z fundacją DKMS Polska. Przed biegiem, każdy uczestnik będzie mógł zarejestrować się w bazie dawców szpiku otrzymując specjalnie przygotowany pakiet. Start o 11:00 ul. Sportowa Stadion Miejski w Brzegu. Zapisy na bieg od 9:00-10:30 w Biurze Zapisów 9 czerwca. Regulamin i szczegóły na stronie internetowej www.brzegwbiegu.pl
 
W czasie Biegu zostanie także przeprowadzony Bieg Malucha, godz. 12.15, start-Stadion Miejski. Organizatorzy zapraszają wszystkie dzieci. Szczegóły na www.czasomierzyk.pl w zakładce Zapisy – I Bieg Piastów Śląskich dla Malucha.
 
Bieg Piastów Śląskich to impreza łącząca sport oraz turystykę. Biegnąc dowiesz się co warto zobaczyć w naszym mieście i poznasz najciekawsze miejsca odwiedzane przez turystów z całej Polski. W związku z Biegiem wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym. Utrudnienia mogą pojawić się w okolicach ul. Sportowej, Kilińskiego, Kardynała Wyszyńskiego, Wolności, Robotniczej, Długiej oraz przy Placu Zamkowym, w godzinach trwania imprezy.
 
  Aleksandra Chmiel, Fundacja "Rozwój"
 

 

Nie zapomnij udostępnić: