Oficjalny serwis Urzędu Miasta w Brzegu

Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 22 maja, 2013 Tytuł artykułu

Dzień Dziecka w Brzegu. Zapraszamy na Marinę nad Odrą

Treść artykułu

 
Z pewnością najbliższy długi weekend i przypadający w tym czasie Dzień Dziecka będzie niezapomnianym przeżyciem dla naszych najmłodszych. 1 czerwca bawimy się wspólnie na przystani turystycznej na Odrze.
 
Marina Brzeg to baza tegorocznych imprez z okazji Dnia Dziecka. Na sąsiadującym z przystanią Placu Drzewnym zostanie ustawiona scena, na której dla najmłodszych będą występować różni artyści. Wstęp na festyn jest bezpłatny. Początek imprez to godz. 12.00.
 
– Koncerty, zabawy oraz gry dla dzieci to tylko część atrakcji, jakie przygotowaliśmy dla najmłodszych – informuje Oskar Michalak, instruktor z Brzeskiego Centrum Kultury, współorganizatora Dnia Dziecka w Brzegu. – Wśród innych atrakcji znajdą się również prezentacje służb mundurowych. Chcemy również zaprosić dzieci do udziału w konkursach wokalnych i tanecznych. Z pewnością zapowiada się fajna zabawa. Tym bardziej, że na Dzień Dziecka prognozują wspaniałą słoneczną pogodę. Zatem połączenie: Marina Brzeg plus dobra zabawa i świetna pogoda-gwarantuje udany Dzień Dziecka, na który oczywiście zapraszamy nie tylko nasze brzeskie dzieci, ale wszystkie, jakie będą miały ochotę spędzić czas na wspaniałym festynie rodzinno-rekreacyjnym w Brzegu.
 
Podczas Dnia Dziecka każdy będzie mógł zobaczyć, jak na co dzień pracują żołnierze, policjanci czy strażacy. Pracownicy tych służb przygotowali specjalne prezentacje dla najmłodszych, także z pokazami sprzętu. Ze specjalnymi programami rozrywkowymi dla dzieci wystąpią natomiast artyści z placówek kulturalno-oświatowych. Nie zabraknie również prezentacji znanej już Fundacji Rozwój. Będą to animacje kulturalne dla najmłodszych.
 
W sąsiedztwie Mariny zostanie ustawiony plac zabaw dla dzieci oraz stoiska gastronomiczne. Niespodzianką dla najmłodszych ma być poczęstunek wojskową grochówką dla każdego dziecka.
 
 

Nie zapomnij udostępnić: