Oficjalny serwis Urzędu Miasta w Brzegu

Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 2 maja, 2013 Tytuł artykułu

Dni Księstwa Brzeskiego: Świetna zabawa, czyli rejsy na Marinie Brzeg i koncert muzyków z USA!

Treść artykułu

Trójka muzyków z USA występująca pod nazwą "A tribute to Jimi Hendrix international band" bawiła w środowy wieczór wszystkich, którzy wybrali się na Marinę Brzeg. Muzycy przyjechali specjalnie do Brzegu na jeden koncert, przy okazji swojego pobytu na festiwalu gitarowym we Wrocławiu. Przyjazd muzyków był możliwy dzięki zaprzyjaźnionej z Brzegiem Mariny w Oławie-Ścinawie Polskiej, której załoga współpracuje z nami podczas organizacji naszego święta. Przypomnijmy, że nasze partnerskie kontakty sięgają festiwalu m.in. "Piana Bosmana", który już pod koniec miesiąca będzie odbywać się w Oławie-Ścinawie Polskiej.

W Brzegu muzycy z USA wykonali znane utwory muzyki rockowej, hard rockowej oraz bluesowej. Publiczność była zachwycona muzykami, którzy dali popis kunsztu rodem z Nowego Jorku.

1 maja to początek sezonu na Marinie Brzeg, czyli turystycznej przystani na Odrze, z której prowadzone są rejsy wycieczkowe. Właśnie z takiej formy wypoczynku można skorzystać przez całe Dni Księstwa Brzeskiego. Rejsy prowadzone są codziennie od godz. 12.00. Bilet kosztuje tylko złotówkę od osoby.  Serdecznie zapraszamy!

   

Nie zapomnij udostępnić: