Oficjalny serwis Urzędu Miasta w Brzegu

Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 2 kwietnia, 2013 Tytuł artykułu

Brzeski Urząd Miasta uzyskał certyfikat zarządzania jakością ISO!

Treść artykułu

 

Z powodzeniem brzeski magistrat przeszedł proces certyfikacji Urzędu Miasta w Brzegu, w ramach procedury uzyskania certyfikatu zarządzania jakością ISO. Uzyskanie certyfikatu poprzedzone było w ostatnich tygodniach i miesiącach wytężoną pracą urzędników. W minionym tygodniu większość Biur Urzędu Miasta przechodziła audyt wewnętrzny z przygotowania do uzyskania certyfikatu oraz z wprowadzania procedur przewidzianych tym procesem.

– Audytorzy stwierdzili nie tylko wzorowe przygotowanie Urzędu Miasta do uzyskania certyfikatu, ale również wysokie przygotowanie pracowników, którzy podlegali audytowi. Dlatego też w tym miejscu należą się duże słowa uznania dla wszystkich Państwa, odpowiedzialnych za wdrożenie systemu i biorących osobiście udział w procedurze. Dzięki Państwu możemy osiągać sukcesy i być wysoko ocenieni przez zewnętrznych specjalistów. Za całą pracę i trud włożony we wspólne przygotowanie Urzędu Miasta do uzyskania certyfikatu serdecznie jeszcze raz dziękuję – mówi Wojciech Huczyński, Burmistrz Brzegu.

Ceremonia przyznania i wręczenia certyfikatu odbyła się w środę  pałacu w Większycach w pobliżu Kędzierzyna-Koźla. Urząd Miasta reprezentował Burmistrz Wojciech Huczyński wraz z Sekretarz   Krystyną Nowakowską-Bider.

 

 

 

Nie zapomnij udostępnić: