Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 19 marca, 2013 Tytuł artykułu

Sukces taekwondoki z Brzegu.

Treść artykułu

 
W dniach  16-17 marca 2013r. w Kłobucku odbył się Puchar Polski  Seniorów, Młodzieżowców i Juniorów w Taekwon-do I.T.F. . Organizatorem Pucharu był ULKS Orient Kłobuck i Polski Związek Taekwon-do.
Celem zawodów było wyłonienie szerokiej Kadry Narodowej Seniorów i Juniorów przed Mistrzostwami Europy i Mistrzostwami Świata oraz wyłonienie pierwszych ośmiu finalistów w każdej konkurencji do Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców.
W związku z powyższym turniej ten miał bardzo mocną i liczną obsadę – startowało w nim 267 zawodników i zawodniczek, w tym 94 juniorów z 36 klubów.
Klub „Centrum Taekwon-do I.T.F.” z Wrocławia reprezentował trenujący w fili Klubu w Brzegu w Zespole Szkół Ekonomicznych Kacper Wodiany.
Nasz zawodnik będąc juniorem młodszym miał prawo startu tylko w kategorii wiekowej juniora. Turniej rozpoczął się konkurencją układów indywidualnych. W tej wybitnie technicznej konkurencji w kategorii stopni mistrzowskich I dan odnieśliśmy wielki sukces, K. Wodiany pokonując kolejno rywali zdobył Puchar Polski i zajął 1 miejsce, pokonując 13 rywali.
 
W konkurencji walk juniorów brzeżanin wystartował w kategorii do 75kg. . K.Wodiany     w walkach uległ nieznacznie tylko zawodnikowi z Warszawy G .Kraszewskiemu , ostatecznie   zajął 3 miejsce w tej kategorii i zdobył brązowy medal. Gratulujemy sukcesów.
 
Tytys Strzelbicki, fot. arch zawodników

 

Nie zapomnij udostępnić: