Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 18 lutego, 2013 Tytuł artykułu

„Sklep z pracą” ponownie działa. Zapraszamy pracodawców do składania ofert

Treść artykułu

 

  Po kilkutygodniowej przerwie wznawia działalność punkt, w którym można przeglądać ogłoszenia z ofertami pracy oraz zostawić anons o poszukiwaniu pracownika.
„Sklep z pracą” to wspólne przedsięwzięcie Gminy Brzeg i Powiatowego Urzędu Pracy w Brzegu. Chodzi o to aby umożliwić szybki kontakt osobom szukającym pracy oraz tym, którzy oferują zatrudnienie. Punkt działa w budynku Sukiennice 2 w rynku, czyli popularnej plombie ratusza.
 
– Zapraszamy wszystkich pracodawców do składania ofert właśnie w „Sklepie z pracą”. Ogłoszenia są na bieżąco wysyłane do mediów oraz publikowane m.in. na stronie internetowej Urzędu Miasta w Brzegu – podkreśla Iwona Ziobrowska-Kowalik, kierownik Biura Spraw Społecznych Urzędu Miasta w Brzegu.
 
Pracodawcy mogą zgłaszać wolne miejsca pracy: osobiście (od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00), lub faksem – (77) 416-99-85, pocztą elektroniczną: sklepzpraca_Brzeg@poczta.fm. Podane godziny są też czasem otwarcia punktu dla interesantów szukających pracy. Podany telefon jest również telefonem kontaktowym z pracownikami punktu.

 

Nie zapomnij udostępnić: