Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 14 lutego, 2013 Tytuł artykułu

Posprzątajmy amfiteatr. Społeczna akcja Fundacji Rozwój i Brzeskiego Centrum Kultury. Spotkanie organizacyjne już 1 marca!

Treść artykułu

 

  O samej inicjatywie poinformowaliśmy 5 lutego i w przeciągu niecałych dwóch tygodni chęć udziału w akcji zgłosiło 200 osób, kilka stowarzyszeń i organizacji non-profit, co przerosło nasze oczekiwania. Prace chcielibyśmy rozpocząć z nadejściem wiosny, ale wszystko uzależnione jest od warunków atmosferycznych.
 
Pomysłodawcą całego projektu jest Pan Jacek Ochmański, dyrektor BCK, my jako Fundacja Rozwój chętnie włączamy się w takie inicjatywy, tym bardziej, że po odnowieniu oddziału dziecięcego widzieliśmy, że mieszkańcy naszego miasta chcą pomagać, angażować się społecznie, a ich praca i poświęcony czas przynoszą efekty.
 
Z początkiem marca planowane jest spotkanie organizacyjne, na którym będziemy ustalać harmonogram prac i sposób działania.
 
Cały czas można się do nas zgłaszać, przesyłając imię, nazwisko i numer telefonu pod adres a.chmiel@fundacjarozwoj.org. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w dniu 1 marca 2013 roku w Brzeskim Centrum Kultury o godz. 19.30. Serdecznie wszystkich zapraszamy!
 
Aleksandra Chmiel, Fundacja Rozwój

 

Nie zapomnij udostępnić: