Oficjalny serwis Urzędu Miasta w Brzegu

Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 9 stycznia, 2013 Tytuł artykułu

Zaadoptuj zwierzę z brzeskiego przytuliska. Dostaniesz w prezencie wyprawkę dla psa

Treść artykułu

 

Okres zimy to najtrudniejszy czas dla bezdomnych psów. Aktualnie w brzeskim przytulisku jest blisko pięćdziesiąt czworonogów czekających na nowych właścicieli.
Zwierzęta przeznaczone są do adopcji możemy zobaczyć wchodząc na stronę internetową miasta www.brzeg.pl. Wystarczy kliknąć w zakładkę poświęconą przytulisku.
 
– Są tam fotografie psów wraz z ich krótkimi charakterystykami. Wszystkie zwierzęta przebywające w przytulisku są pod opieką weterynaryjną, posiadają komplet badań – dodaje Beata Wszoła, główny specjalista w Biurze Urbanistyki i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta w Brzegu.
 
Dla każdego, kto zdecyduje się stworzyć dom dla zwierzęcia z brzeskiego przytuliska miasto daje w prezencie specjalną wyprawkę. To komplet rzeczy niezbędnych dla psa: miska, kocyk, zabawka, smycz i obroża.
 
Chcąc zaadoptować psa trzeba zgłosić się do Biura Urbanistyki i Ochrony Środowiska (parter budynku „B” Urzędu Miasta, pok. nr 14 i 16) lub wcześniej zadzwonić pod nr 77  416 05 19 i 416 04 98.
 
Brzeskie przytulisko „Przytul Psisko” mieści się na terenie Zakładu Higieny Komunalnej przy ul. Saperskiej. Prowadzone jest przez miasto oraz spółkę ZHK przy udziale wolontariuszy z brzeskiego Towarzystwa Miłośników Zwierząt

 

Nie zapomnij udostępnić: