Oficjalny serwis Urzędu Miasta w Brzegu

Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 21 grudnia, 2012 Tytuł artykułu

Awans na nauczyciela mianowanego

Treść artykułu

 

 

Marta Macierzyńska, nauczyciel z Publicznego Przedszkola nr 3 została nauczycielem mianowaniem. Awans na stopień zawodowy otrzymała 21 grudnia z rąk Burmistrza Miasta Brzegu Wojciecha Huczyńskiego.
 
Ceremonia wręczenia aktu nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela miała miejsce w Urzędzie Miasta. Burmistrz Wojciech Huczyński życzył pani nauczyciel wielu sukcesów w pracy zawodowej i dziękował za dotychczasowe zaangażowanie w edukacji dzieci w macierzystym przedszkolu.
 
– Cieszę się z tego awansu zawodowego tym bardziej, że kocham pracę z małymi dziećmi. Od 6 lat, czyli chwili ukończenia studiów, pracuję właśnie w przedszkolu nr 3. Sprawa mi to nie tylko radość zawodową, ale i osobistą – powiedziała Marta Macierzyńska, po złożeniu ślubowania nauczyciela mianowanego.
 
Na zdjęciu od lewej: Burmistrz Miasta Brzegu Wojciech Huczyński, nauczyciel mianowany Marta Macierzyńska, kierownik Biura Oświaty Urzędu Miasta w Brzegu Jadwiga Trzęsowska oraz zastępca Burmistrza Miasta Brzegu Stanisław Kowalczyk.

 

Nie zapomnij udostępnić: