Oficjalny serwis Urzędu Miasta w Brzegu

Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 18 grudnia, 2012 Tytuł artykułu

Zmiany w Zarządzie Nieruchomości Miejskich. Jest nowy dyrektor jednostki

Treść artykułu

Brzeski ZNM ma od poniedziałku nowego dyrektora. Jest nim Marek Sidor, który zastąpił na tym stanowisku Andrzej Moryla.
 
Nowy szef ZNM ma 54 lata i mieszka w Brzegu. Z wykształcenia jest inżynierem mechanikiem. Podyplomowo ukończył studia zarządzania, organizacji i przedsiębiorczości na politechnikach opolskiej i wrocławskiej. Marek Sidor był w latach 1994-98 Burmistrzem Miasta Brzegu, a następnie przez ponad 12 lat prezesem opolskiego PKS.
 
– Zamierzam w znaczący sposób poprawić działanie ZNM. Szczególnie niekorzystnie ocenia działalność jednostki NIK w swoim raporcie pokontrolnym  – mówi Marek Sidor. – Trzeba doprowadzić do takiej sytuacji, w której jednostka pracuje właściwie i należycie wypełnia swoje zadania, a osoby korzystające z jej usług są po prostu załatwiani terminowo i profesjonalnie.
 
Burmistrz Miasta Brzegu Wojciech Huczyński przekazując oficjalnie obowiązki nowemu dyrektorowi w obecności pracowników ZNM podkreślał, że zmiana na stanowisku jest wynikiem nie tylko kontroli NIK, ale również wewnętrznej kontroli, jaką przeprowadził Urząd Miasta.
 
– Zmiany były niezbędne. Ponieważ poprzedni dyrektor podał się do dymisji, został ogłoszony konkurs na nowego szefa – dodał burmistrz.
 
Dodajmy, że o stanowisko nowego szefa ZNM w konkursie ubiegały się dwie osoby.

Nie zapomnij udostępnić: