Oficjalny serwis Urzędu Miasta w Brzegu

Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 6 listopada, 2012 Tytuł artykułu

Bieg Niepodległości w Brzegu

Treść artykułu

Bieg Niepodległości. Głównym organizatorem jest brzeskie starostwo. Otóż pomiędzy godz. 12.00 a 14.00 w dniu 11 listopada (niedziela) wystąpią ograniczenia i utrudnienia w ruchu w centrum Brzegu. Doroczny Bieg Niepodległości zaplanowano na trasie: rynek (start)-ulica Reja-Długa-Staromiejska-Dzierżonia-Polska-Długa-meta w rynku przed głównym wejściem do rartusza. Należy spodziewać się zamknięcia ulic w czasie biegu, ograniczenia ruchu samochodowego tuż przed rozpoczęciem imprezy. Ruchem będzie kierować policja wspólnie z brzeską Strażą Miejską.
 
Ograniczenia w ruchu wystapią na Placu Zamkowym. W związku z oficjalnymi uroczystościami Święta Dnia Niepodległości od godzin porannych aż do ok. godz. 15.00 wyłączony będzie wspominany Plac Zakmowy. Parking dla samochodów będzie czynny na Placu Bramy Wrocławskiej, czyli w sąsiedztwie Placu Zamkowego. W związku z wyłączeniem z ruchu Placu Zamkowego Straż Miejska apeluje do kierowców, by tego dnia nie zostawiali tam zaparkowanych samochodów.
 
– Najlepiej, by już w sobotę wieczorem zadbali o przestawienie aut – radzi Krzysztof Szary, komendant Straży Miejskiej w Brzegu.

 

 

Nie zapomnij udostępnić: