Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 24 października, 2012 Tytuł artykułu

Dzień Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Zmienia się organizacja ruchu przed cmentarzem komunalnym

Treść artykułu

 

Od 31 października, aż do 2 listopada zostanie wprowadzona inna organizacja ruchu. Zamiast dwukierunkowego na ulicy Starobrzeskiej, częściowo ruch będzie odbywać się jednokierunkowo.
 
Od dnia 31 października, od godz. 12.00, do dnia 2 listopada (do godz. 18.00) ruch jednokierunkowy zostanie wprowadzony na odcinku ulicy Starobrzeskiej, od skrzyżowania z ulicą Elektryczną do wysokości drugiej bramy cmentarza (parkingu).
 
– Ponadto dnia 1 listopada od godz. 7.00 do godz. 20.00 ruchu jednokierunkowy obowiązywać będzie również na odcinku ulicy Starobrzeskiej, od skrzyżowania z ulicą Słowackiego do ulicy Elektrycznej. Konsekwencją tego kierowcy pojadą ciągiem ulic Elektryczną i Ciepłowniczą aż do wylotu ze skrzyżowaniem z ulicą Słowackiego i Starobrzeską. Elektryczna i Ciepłownicza także będą tego dnia drogami jednokierunkowymi – informuje Michał Wiecha, główny specjalista ds. drogownictwa w Biurze Budownictwa i Inwestycji Urzędu Miasta w Brzegu.
 
Wjazd od strony drogi krajowej nr 94 będzie możliwy jedynie do stacji paliw oraz na parking przez cmentarzem. Postój ten znajduje się na wysokości wspominanej drugiej bramy cmentarza.
 
Porządku i bezpieczeństwa kierowców oraz pieszych pilnować będzie Straż Miejska i Policja.

 

Nie zapomnij udostępnić: