Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 15 października, 2012 Tytuł artykułu

Brzeżanie w półfinale "Mam Talent". Teraz wszystko zależy od telewidzów!

Treść artykułu

Grupa "Volare", doskonale znana w Brzegu z obsługi imprez okolicznościowych (na zdjęciu podczas Dni Księstwa Brzeskiego 2012), po występie w sobotnich eliminacjach (13 października) programu "Mam Talent" dostała się do półfinału widowiska. Teraz wszystko zależy od telewidzów.

– Liczymy na poparcie brzeżan, naszych przyjaciół oraz wszystkich, którym podoba się to, co robimy. Chcemy bawić publiczność muzyką i staramy się to robić jak najlepiej – mówi Łukasz Rosiński, lider "Volare", grający na instrumentach klawiszowych, na co dzień pracownik Urzędu Miasta w Brzegu. – Niestety na razie nie mogę zdradzić co szykujemy na kolejny program. Zapewniam, że będzie to fajna dawka porządnej muzyki rozrywkowej!

Grupa jest już po realizacji materiału promocyjnego w Brzeskim Centrum Kultury. Program będzie częścią relacji w "Mam Talent" o działalności zespołu. Więcej informacji o grupie można znaleźć na stronie widowiska TVN oraz na stronie internetowej zespołu.

– Wystarczy w wyszukiwarkę wpisać nazwę naszej grupy – dodaje Łukasz.

Najbliższy odcinek "Mam Talent" z udziałem naszej brzeskiej grupy będzie emitowany w sobotę 3 listopada. Będzie to program na żywo.

 

Nie zapomnij udostępnić: