Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 5 października, 2012 Tytuł artykułu

Nowa wystawa w Galerii Sztuki Współczesnej Brzeskiego Centrum Kultury. Zobacz efektowne fotografie artystyczne

Treść artykułu

Zapraszam serdecznie na wystawę do Galerii BCK Rynek Ratusz otwarcie nastąpi 12.10.2012 tj. w piątek o godzinie 18:00. Ekspozycja została przygotowana na 2 salach. Z racji tego, że galeria posiada patronat honorowy Związku Polskich Artystów Fotografików to prezentujemy wystawę 43 autorów z ich 43 wrażliwościami. Zapraszam serdecznie do zapoznania się z pracami dającymi pogląd jaki typ fotografii jest preferowany w naszym regionie. Myślę o województwie Opolskim i Dolnośląskim bo to skład osób przynależnych geograficznie. Zobaczymy przeróżne techniki fotograficzne od fotografii tradycyjnej wykopiowanej na papierach barytowych, aż do instalacji fotograficzny prezentowanych w przestrzeni czyli wydrukach solwentowych na płytach PVC.

KSZTAŁT TERAŹNIEJSZOŚCI prezentuje wybór prac twórców środowiska Okręgu Dolnośląskiego ZPAF. Wystawa ukazuje bogactwo rożnych postaw, konwencji, koncepcji artystycznych. Jest manifestacją złożoności i oryginalności tego środowiska w 65. rocznicę powstania ZPAF (1947-2012).

Żyjemy w świecie kultury obrazkowej, w której każdego dnia powstaje tysiące zdjęć. Naszą ideą jest zaprezentowanie szczególnego punktu widzenia świata przez pryzmat świadomości, wyboru, przekształcenia. Twórcy, na wystawie ukazują autentyczne, niebanalne spojrzenie na teraźniejszość, mające bardzo indywidualny i subiektywny charakter, ujawniające analityczne, kreatywne myślenie. Wystawa Kształt teraźniejszości jest kolejną propozycją przyjrzenia się inspiracjom fotografików związanych z Dolnym Śląskiem.

 
Tomasz Fronckiewicz, kierownik Galerii Sztuki Współczesnej BCK


 

Nie zapomnij udostępnić: