Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 4 października, 2012 Tytuł artykułu

Mecz Polska-Słowenia U-18. Wygraliśmy 2;1!

Treść artykułu

Brzeski mecz był drugim spotkaniem reprezentacji Polski i Słowenii do lat 18. Pierwsze rozegrano w Opolu z wynikiem 1:1. Murawa brzeskiego stadionu okazała się szczęśliwsza dla naszych zawodników, którzy po utracie bramki w pierwszej połowie zmobilizowali siły i aż dwukrotnie umieszczali piłkę w bramce przeciwników.
 
– Cieszymy się, że brzeska murawa jest dla nas łaskawsza – żartował po meczu Marcin Dorna, trener polskiej reprezentacji. – Dziękujemy brzeskim kibicom za wspaniały doping. Po trudniej pierwszej połowie nasz zespół zdążył pozbierać siły i możemy cieszyć się dwoma bramkami. Z pewnością piłkarze reprezentacji jeszcze nie raz zagoszczą na waszym stadionie. Macie Państwo fajny obiekt, który jest chwalony w piłkarskim środowisku.
 
Brzeg już po raz drugi okazał się szczęśliwy dla reprezentantów naszego kraju. Rok temu w meczu reprezentacji do lat 20 w rozgrywkach pucharu narodów, Polska pokonała Niemcy 1:0. Dlatego też władze Opolskiego Związku Piłki Nożnej zapowiadają kolejne imprezy sportowe w Brzegu.
 
– Organizatorzy z ramienia miasta po raz kolejny stanęli na wysokości zadania, pomogli nam przeprowadzić technicznie to spotkanie, a kibice, jak zawsze, dopingowali naszych reprezentantów – komentował Marek Procyszyn, prezes OZPN.
 
Poza boiskiem bowiem panowała równie gorąca atmosfera, co na murawie. Nie tylko wśród kibiców, ale również i działaczy, którzy przyjechali do Brzegu zobaczyć właśnie stadion i sprawdzić, czy można rozgrywać na nim inne spotkania. Obiekt w Brzegu komplementowali m.in. znany piłkarz i były czołowy reprezentant Polski Andrzej Szarmach oraz trener i piłkarz Stefan Majewski, członek zarządu PZPN.
 
– Obiekt w Brzegu, szczególnie murawa pływy głównej spełnia wszelkie wymagania ku temu, by rozgrywać tu kolejne spotkania. Na pewno możecie liczyć na dalszą współpracę z OZPN oraz z centralą związku w Warszawie – powiedział Majewski.
 
Również i gospodarz miasta, burmistrz Wojciech Huczyński zapewniał, że Brzeg jest otwarty na współpracę futbolową.
 
– Jak widać stadion nie tylko służy naszym mieszkańcom i miejscowym klubom sportowym, ale doceniają go również nasi goście – podsumował Wojciech Huczyński.  

 

Nie zapomnij udostępnić: