Oficjalny serwis Urzędu Miasta w Brzegu

Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 26 lipca, 2012 Tytuł artykułu

Fundacja Rozwój rozpoczyna nabór do II edycji programu stypendialnego „Artyści z Brzegu"

Treść artykułu

O stypendium mogą ubiegać się mieszkańcy powiatu brzeskiego, którzy nie przekroczyli 25 lat. Termin składania wniosków upływa 1 września.

Program ma na celu budowę i umacnianie więzi między ludźmi, dla których sztuka jest ważną częścią życia, sposobem na wyrażenie siebie i realizację marzeń. Wspieramy uzdolnionych, młodych artystów, których sytuacja materialna uniemożliwia rozwijanie talentów. Idea jaka nam towarzyszy to zbudowanie grupy stypendystów, która będzie sobie wzajemnie pomagała i sprawić, aby nasi wychowankowie poczuli więź z lokalną społecznością i w przyszłości pomagali innym.

W poprzedniej edycji stypendium otrzymały trzy osoby, m.in. w postaci profesjonalnego kursu fotograficznego i niezbędnych narzędzi do dalszego rozwoju artystycznego. Aby wziąć udział w programie stypendialnym należy zapoznać się z regulaminem oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy (dostępny na stronie www.fundacjarozwoj.org) i przesłać go na adres e-mailowy fundacja@fundacjarozwoj.org lub złożyć osobiście w siedzibie Fundacji Rozwój do 1 września 2012 r.

Pieniądze, które zasilają program stypendialny pochodzą z darowizn przekazywanych przez sponsorów oraz zbierane są podczas imprez organizowanych przez Fundację Rozwój.

A. Chmiel, Fundacja "Rozwój"
 

Nie zapomnij udostępnić: