Oficjalny serwis Urzędu Miasta w Brzegu

Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 26 czerwca, 2012 Tytuł artykułu

Nagroda Burmistrza Brzegu dla sportowca-ciężarowca

Treść artykułu

Brzeżanin Mateusz Fudała, na co dzień policjant i student Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej, a z zamiłowania sportowiec uprawiający podnoszenie ciężarów-wyciskanie leżąc został wyróżniony nagrodą za szczególne wyniki i osiągnięcia sportowe przez Burmistrza Miasta Brzegu Wojciecha Huczyńskiego. Pan Mateusz może pochwalić się wieloma sukcesami sportowymi, w tym m.in. I miejscem w kat 83 kg juniorów do lat 23 z wynikiem 200 kg w Mistrzostwach Polski Kobiet i Mężczyzn oraz II miejscem w kat. open juniorów na tych samych zawodach oraz zdobyciem klasy mistrzowskiej.

– Gratulując sukcesów, życzę Panu dalszych sukcesów i radości z połączenia pasji i sportu. Właśnie to w sporcie jest rzeczą najcenniejszą. Dzięki Panu Brzeg po raz kolejny gości na sportowych arenach kraju – powiedział Wojciech Huczyński wręczając zawodnikowi dyplom i nagrodę.

– Obiecuję, że dołożę wszelkich starań, aby herb Brzegu był obecny na pierwszym miejscu podium sportowego – cieszył się Mateusz Fudała.

Pan Mateusz trenuje pod okiem Dariusza Ilowa, wicedyrektora Zespołu Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi, a także trenera klubu LZS Olszanka-Pogorzela, gdzie uprawiane są dyscypliny siłowe.

Nie zapomnij udostępnić: