Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 27 czerwca, 2012 Tytuł artykułu

Konkurs „Odnawialne źródła energii w Polsce” rozstrzygnięty

Treść artykułu

Podczas gali Primus Inter Pares ogłoszono wyniki konkursu „Odnawialne źródła energii w Polsce” przeprowadzonego pod patronatem Burmistrza Brzegu. Warto było się starać, bowiem nagrodą dla laureatów tej rywalizacji jest wyjazd na warsztaty szkoleniowe do partnerskiego miasta Goslar w Niemczech.

W czasie tygodniowego pobytu młodzież z Brzegu będzie uczestniczyć i reprezentować Polskę w warsztatach poświęconych „Odnawialnym źródłom energii w Europie i na świecie” podczas Międzynarodowego Spotkania Młodzieży. Laureatami konkursu zostali: Marta Borkowska i Magdalena Zawadzka z PG nr 3 (opiekun Zofia Wiśniewska), Wiktoria Rudyk, Weronika Masajada, Martyna Strzemień, Małgorzata Mirończuk-Ossowska, Karina Mizera z PG nr 1 (opiekun Renata Mesjasz) oraz Michał Psiurski z PG 3 (opiekun Zofia Wiśniewska).

Konkurs organizowany był przez Urząd Miasta w Brzegu, w celu poznania poglądów młodzieży gimnazjalnej na odnawialne źródła energii w Polsce, zwrócenie uwagi na rolę, jaką powinna odgrywać energia oparta na odnawialnych źródłach oraz rozwijania wrażliwości na problemy środowiska naturalnego w kraju.

Nie zapomnij udostępnić: